Konanie pána Trnku.... na zaplakanie.

Autor: Peter Domsitz | 2.2.2011 o 23:20 | (upravené 2.2.2011 o 23:31) Karma článku: 14.89 | Prečítané  1916-krát

Po prvé by som veľmi rád poďakoval nášmu „už vďaka“ exgenerálnemu prokurátorovi za jeho sedemročné pôsobenie vo funkcii šéfa Generálnej prokuratúry.

Pri jeho voľbe a zvolení som si subjektíne myslel, že takúto osobnosť slovenské právo potrebovalo. Bohužiaľ sklamanie prišlo až pri jeho skutočných výkonoch počas jeho funkčného obdobia.

Kauzy zamietnuté pod koberec a odložené do miestnosti s nápisom: Nikdy neotvárať. Kauzy financovania politických strán, Hedvigy Malinovej, kauza CD, tunelovania tunela...........

Po druhé,  aby som sa vrátil k pôvodnej myšlienke, ktorá bola inšpiráciou tohto blogu. Je pochopiteľné, že teraz ako „rádový“ občan tohto štátu, môže „beztrestne“ komentovať politické dianie na slovenskej politickej scéne. Na tom by nebolo nič zlé, pokiaľ je kritika konštruktívna a v medziach slušného vyjadrovania sa.

 Ako sa, pán Trnka, môžete v médiách vyjadrovať takým spôsobom, ako ste sa vyjadrili k pôsobeniu dnešnej a predminulej vládnej koalície? „Títo ľudia sa tu pregrcávajú, trtošili sa niekde po tomto štáte“ a podobne? Toto je vaša vizitka? No ak ste takto fungovali aj na prokuratúre, ako sa dnes vyjadrujete, potom sa ani nemáme čomu čudovať, že výkon našej súdnej moci ja na dne a dokonca ešte hlbšie. A Vy máte ešte tú drzosť kandidovať  aj na ďalšie funkčné obdobie?! Nebránime Vám tomu, ale najmite si minimálne malú armádu PR managerov, ktorí Vám vysvetlia, ako sa treba kultivovane správať a keď si to budete veľmi želať, tak možno príde aj zlaté prasiatko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodák z Martina: Byť gayom na Slovensku vyžaduje odvahu

Comming out bola v jeho živote nádherná chvíľa, tvrdí Peter Karpo Prince. Dnes je ženatý, s manželom žijú v Tel Avive a rozhodli sa pre dieťa.

KOMENTÁRE

Politikov zaujíma len chrumkavé sústo v alobale

Problémom Slovenska nie sú len netransparentné dotácie na hnedé uhlie.


Už ste čítali?